JADALNE OZODOBY WIELKANOCNEGO STOŁU

0


Kochamy Wielkanoc, bo są to święta pełne kolorów, które można dowolnie ze sobą miksować, a wszystko po to, żeby nasz dom wyglądał iście wiosennie. W obecnym czasie ten kolor jest nam potrzebny, jak jeszcze nigdy dotąd. Niesie on ze sobą nadzieję na lepsze jutro. Wielkanoc, to czas kiedy dbamy o to, żeby nasz stół oraz całe otoczenie wyglądały pięknie. Jednak czasem brakuje nam pomysłu na to, żeby niewielkim kosztem stworzyć piękne dekoracje. My jak zawsze chętnie Wam pomożemy i podpowiemy, jak wykorzystać produkty spożywcze w dekoracji waszych 4 kątów. Podpowiemy Wam z czego zrobić jadalne ozdoby, ale również jak za pomocą np. malin czy truskawek pięknie przystroić mieszkanie. No to zaczynamy.

Produkty idealne do dekoracji.
Nie od dzisiaj wiecie, że nasze produkty są pyszne. Jednak nie wiemy czy kiedykolwiek przyglądaliście się ich kolorom. Weźmy np. maliny ze swoim pięknym różowym kolorem, jagodę która ma mocno wyrazisty niebieski kolor. Właśnie te produkty możecie wykorzystać do dekoracji stołu. Wystarczy,  że użyjecie ich do ufarbowania jajek. Użyjcie też kasz, które wysypiecie do wazonów, a następnie wetknijcie w nie wszelkiego rodzaju króliczki na patyku czy nawet kwiaty i postawicie na środku stołu jako ozdobę. Wierzcie nam, że będzie pięknie. Możecie takich wazonów stworzyć kilka. W jednym będzie kasza gryczana w drugim groch, a jeszcze w innym np. zielona soczewica. Kolory sprawią, że Wasze mieszkanie będzie pięknie przystrojone.

Czas coś zjeść.
Jednak poza dekoracyjnym użyciem produktów, powinniście też na ich bazie przygotować pyszne jadalne ozdoby. W tym celu użyjcie naszych truskawek, które połączycie z roztopioną w kąpieli wodnej białą czekoladą. Wymieszajcie te dwa składniki ze sobą, a następnie przelejecie masę do foremek w kształcie jajek czy króliczków. Odstawcie do stężenia i pyszne dekoracje, za które nie zapłacicie fortuny będą gotowe.

Kolejnym pomysłem jest przygotowanie np. zdrowych i pysznych jajek z kaszy gryczanej. Ugotujcie ją i dodajcie do niej łyżkę masła oraz troszkę poszatkowanej natki pietruszki. Doprawcie też do smaku solą i pieprzem. Następnie zblendujcie na jednolitą masę. Dodajcie do niej jedno jajko i wyróbcie. Formujcie z gotowej masy, coś na kształt jajek. Teraz wystarczy wstawić je do nagrzanego do 180 stopni piekarnika na jakieś 15 minut i pyszne jajka dekoracyjne gotowe. Tak samo możecie postąpić z ryżem. Żeby zabarwić go na ciekawy kolor, możecie do niego dodać trochę zmiksowanych malin lub kurkumę. Kolory jakie otrzymacie będą piękne i ślicznie ozdobiać Wasze stoły.

Takich domowych sposobów na dekoracje jest wiele. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Możecie miksować, blendować czy choćby tworzyć piękne rozety w wazonach za pomocą naszych produktów. Jeśli raz spojrzycie na nie pod ich kątem kolorów, sami zobaczycie jakie to proste i jak pięknie można z ich pomocą przystroić Wasz dom.
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background