KARNAWAŁOWE POMYSŁY IMPREZOWE

0


Karnawał trwa w najlepsze, dlatego warto pomyśleć o zorganizowaniu imprezy dla znajomych, aby ten rok był naprawdę udany. Jednak jak się do tego zabrać? Jaki motyw wymyśleć? Czym podjąć naszych gości? Na te wszystkie pytania odpowiemy Wam w dzisiejszym wpisie.

Na dobry początek.
Najpierw usiądźcie sobie wygodnie w fotelu i zastanówcie się kogo chcecie zaprosić. Przygotujcie listę osób, wraz z opisem ich preferencji jedzeniowych i tego co sprawi im przyjemność. Następnie napiszcie do nich kiedy i gdzie planujecie imprezę. Przy okazji zastanówcie się też nad tym czy impreza jest składkowa. Jeśli tak poinformujcie znajomych o jakiej kwocie myślicie i napiszcie im co w ramach tego budżetu zostanie na imprezie zapewnione. Gdy już to zrobicie czas pomyśleć o tym, jaki motyw będzie miało całe spotkanie.

Zabawa w dobrym stylu.
Jeśli chodzi o motyw przewodni imprezy, to zawsze dobrze sprawdzi się klasyczna impreza maskowa. Ta nigdy się nie nudzi i daje szeroki wachlarz możliwości dla Waszych gości. Jeśli jednak chcecie aby spotkanie było bardziej w trendzie, to zaproście znajomych na noc w kasynie. To obecnie bardzo modny motyw przewodni. W trendzie jest tez impreza w stylu gwiazd Hollywood lub w nieco mroczniejszym stylu ala halooween. Za nim jednak podejmiecie ostateczną decyzję zróbcie sondę wśród zaproszonych gości i sprawdźcie co im najbardziej pasuje. W ten sposób nikt nie będzie zawiedziony lub grymaśny podczas wspólnej zabawy.

Czas na coś pysznego.
Na koniec zastanówcie się nad menu. My proponujemy Wam szwedzki stół. To rozwiązanie sprawi, że będziecie mieli pewność, że Wasi goście nie zalegną za stołem i impreza nie zamieni się w posiadówe. Na stół przygotujcie koreczki, drobne przekąski w stylu mini tortilli czy zapiekanych w kokilkach brokułów z jajkiem. Postawcie też na sałatki, talerze wędlin i serów. Tego typu rzeczy sprawdzają się najlepiej. Oczywiście nie zapomnijcie o czymś na ciepło. Musi to być treściwa potrawa. Może np. leczo z dużą ilością mięsa. Pamiętajcie, że podczas długiej zabawy warto zjeść coś tłustego i smacznego. Oczywiście zachęcamy Was do skorzystania z któregoś z przepisów na naszej stronie. Mamy tam naprawdę sporo pysznych rzeczy do wyboru.

Gdy już przejdziecie przez te wszystkie etapy. Nie pozostaje nic innego jak dobrze się bawić i sprawić, aby ten rok był iście szampański.
 
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background