KOLORY ŚWIĄT

0


Święta to czas, kiedy nasze domy rozświetlają się kolorami, a nasze oczy cieszą dekoracje rozstawiane w różnych miejscach mieszkania. Te ozdoby sprawiają, że mimo wczesnych ciemności robi się wokół nas jakoś tak przyjemnie. Jednak w obecnym świecie, nawet to jakie ozdoby i kolory dominują w naszych domostwach, dopasowane jest do aktualnych trendów. My oczywiście nie do końca się do nich stosujemy, jednak postanowiliśmy napisać Wam o tym, co w tym roku jest modne, tak na wszelki wypadek, jakbyście chcieli dostosować się do obowiązujących obecnie nurtów.
Kolory świąt 2022.
Standardowymi kolorami świąt są oczywiście czerwień, srebro, złoto i zieleń. Jednak w tym roku powinniśmy postawić na nieco bardziej zdecydowane kolory. Do kanonu należą bowiem butelkowa zieleń, brąz, granat oraz wszelkie odcienie szarości, nawet aż do czerni. Jeśli chodzi o bombki i ozdoby na choince, to schowajcie do szafy wszystko, co brokatowe lub cekinowe. Teraz czas na metalicznie połyskujące bombki z delikatnymi np. ażurowymi aplikacjami. Dopełnią one całości w połączeniu z kolorami, o których pisaliśmy.
Vintage na czasie.
Bardzo mocno dominuje też wszystko, co przywołuje w pamięci klimat dawnych świąt. Drewniane zwierzątka, skrzaty wykonane z włóczki czy wszelkiego rodzaju ozdoby stylizowane tak, że mamy wrażenie, jakby pochodzi z początku XX wieku. Jeśli więc posiadacie stare ozdoby, bo Waszych babciach, a nawet prababciach, to w tym roku nie bójcie się ich użyć podczas dekorowania domu.
Zrób to sam.
Jeśli natomiast macie nieco więcej czasu i chcecie, aby Wasz dom miał niezwykle unikatowy wygląd, to zakasujcie rękawy i przygotujcie ozdoby sami. To bardzo modne, żeby z pomocą nożyczek, kleju i innych papierniczych dodatków stworzyć ozdoby samemu. A co ważne, możecie mieć przy tym sporo frajdy wraz z Waszymi najbliższymi.
Na koniec jedna, bardzo ważna rada. Nie przejmujcie się też tymi trendami, aż tak bardzo. Najważniejsze, żeby wnętrze, które udekorujecie, sprawiło przyjemność Wam i Waszym bliskim. Dlatego bawcie się konwenansami i przyozdóbcie Wasz dom takimi świecidełkami, które sprawią, że będzie to niezapomniany czas dla całej rodziny.
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background