MIKSUJ NA ZDROWIE

0


Płynne diety stają się coraz modniejsze. Nic dziwnego, bo przecież przygotowanie takich pysznych i zdrowych miksów nie zajmuje wiele czasu, a jednocześnie jesteśmy dzięki nim, wstanie dostarczyć naszemu organizmowi cennych składników i mikroelementów. My oczywiście podpisujemy się obiema rękami pod takim trendem, bo nasze produkty idealnie wspomogą Was w przygotowaniu takich pyszności. Jedna warto pamiętać, co i jak ze sobą łączyć, żeby było smacznie, a przy okazji i zdrowo.

Owoce na zdrowie.
Przede wszystkim uwagę warto skierować na owoce. Można je z powodzeniem wykorzystywać do przygotowywania miksów śniadaniowych. Zamiast więc robić kolejną, nudną mieszankę spróbujcie płatki owsiane zblendować np. z malinami czy jagodami. Ważne, żeby płatki wcześniej namoczyć, będą delikatniejsze, a nam przy piciu nie będzie nic chrzęściło między zębami. Spoiwem takich napojów powinno być coś płynnego. My polecamy zdrowe maślanki czy jogurty. Dostarczycie tym samy swojemu organizmowi cenny bakterii, które zadbają o Wasze brzuszki. Jeśli przygotowane przez Was drinki będą za kwaśne, użyjcie miodu. Jest na pewno zdrowszy od cukru, a równie skuteczny w osładzaniu. Nie wzbraniajcie się też, przed dodatkami typu imbir, mięta czy inne ulubione przyprawy. Macie tutaj pełne pole do popisu, a jedyne co Was ogranicza to wyobraźnia.

Warzywnie, zielono i pysznie.
Jednak nie tylko owoce warto miksować. Jeśli nie lubicie jeść warzyw w tradycyjne formie, to może właśnie ich zmiksowanie sprawdzi się dla Was. Możecie użyć brokuła, szpinaku, buraka czy nawet kalafiora. Wszystko zależy od Waszych preferencji smakowych. Jednak przy takich zielonych drinkach polecamy używać wody lub soku z owoców zamiast maślanek. Sprawi to, że będzie smacznie, a maślanka czy jogurt nie zdominują smaku koktajlu. Przy tego typu drinkach fajnie jest łączyć ze sobą produkty o podobnych kolorach. Buraki świetne współgrają z marchewką. Brokuł stworzy idealną parę ze szpinakiem. Możecie też dodać do takich połączeń owoce. I tutaj też warto kierować się kolorem. Zielone owoce do zielonych warzyw, czerwone do czerwonych. Natura sama nam podpowiada w ten sposób, co idealnie się uzupełnia i tworzy ze sobą mistrzowskie połączenia.

Na koniec chcemy Wam poddać jeszcze jeden pomysł. Używajcie do takich drinków warzyw i owoców mrożonych. Nie piszemy tak, tylko dlatego, że sami je produkujemy. Polecamy Wam ten sposób, bo jest to wygodna metoda. Nie musicie warzyw i owoców przygotowywać, bo my zrobiliśmy to za Was. Jednocześnie są one zimne, więc schłodzą Wasze drinka, a takie zimne smakują najlepiej i dodatkowo pobudzają i orzeźwiają. Dlatego, jeśli przekonaliśmy Was do miksowania, to sięgnijcie po nasze produkty do tego celu. Gwarantujemy Wam jakość i smak.

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background