NIESPODZIANKA DLA DZIADKÓW

0


Już pod koniec miesiąca będziemy mieli okazję docenić tych, którzy zawsze nas rozpieszczają i sprawiają, że życie staje się nieco bardziej znośne. Mowa oczywiście o naszych babciach i dziadkach. To do nich zawsze możemy przyjść kiedy jest nam źle i zawsze będzie tam na nas czekał pyszny obiad i dobre słowo. Dlatego w tym roku postarajcie się zrobić dla nich coś wyjątkowego, takiego naprawdę od serca. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy kilka pomysłów na takie prezenty prosto z serca. Może, któryś przypadnie Wam szczególnie do gustu.

Ręcznie wykonany drobiazg.
Nie musicie kupować kwiatów, herbaty czy też krawatów i skarpetek. Prezent dla Waszego dziadka i babci możecie zrobić sami. Będzie miał on na pewno dla nich znacznie większe znaczenie niż kupiona w sklepie bomboniera. Bo będzie Waszym dziełem, a to sprawi, że obdarowani poczują się na pewno wyjątkowo. Jednak pytanie, co to może być? Już podpowiadamy. Dla babci możecie wykonać piękną bransoletkę, którą szybko zrobicie kupując jedynie kilka koralików i linkę. Możecie ją wykonać z kamyczków w jej ulubionych kolorach, dodać specjalną zawieszkę z napisem „Kocham Cię”. Zobaczycie, że ucieszy się z niej, jak z żadnego prezentu, który kupicie w sklepie. Dla dziadka przygotujcie np. zakładkę do książki z jego ulubionym obrazem lub pomalujcie specjalnie dla niego kubek i napiszcie na nim swoje życzenia. Teraz to proste, bo takie zestawy do malowania kubków znajdziecie w wielu sklepach papierniczych. Jednym słowem pomyślcie o tym, co Wasi dziadkowie lubią i zobaczcie czy da się to zrobić własnoręcznie.

Kolacja lub coś słodkiego.
Drugim pomysłem jaki mamy dla Was jest przygotowany przez Was posiłek. Przez lata, to Wy chodziliście do dziadków na obiad więc w tym roku ich zaskoczcie i przygotujcie specjalnie dla nich kolację. Zaproście ich do siebie, nakryjcie odświętnie stół i zaserwujcie im coś specjalnego. Na naszej stronie Internetowej znajdziecie wiele przepisów na dania, które na pewno sprawią im radość. Jeśli jednak nie macie możliwości zaprosić dziadków do siebie, to po prostu upieczcie dla nich pyszne ciasto np. z wiśniami lub zróbcie sernik na zimno z dodatkiem truskawek. Następnie spakujcie te słodkości w ładny kartonik i odwiedźcie ich w domu. Wspólnie zaparzcie kawę, wyciągnijcie albumy ze zdjęciami i popijając kawę przy cieście oddajcie się wspomnieniom oglądając zdjęcia. Takie chwile pozwolą Wam docenić ich, a im sprawią na pewno wielką radość.

Jednak nie ważne czy prezent zrobicie sami, czy kupicie go w sklepie, po prostu nie zapomnijcie o ich dniu.

 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background