POMYSŁY NA SPĘDZENIE SYLWESTRA

0


Nie zawsze mamy plany na sylwestra poczynione znacznie wcześniej. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas pilnuje budżetu domowego i wyjazd lub wyjście na sylwestrową noc może być dużym obciążeniem finansowym. Dlatego dzisiaj specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji na to, jak ciekawie spędzić sylwestra we dwoje lub w gronie najbliższych przyjaciół. O to nasze pomysły:
- Gotuj wraz z innymi – zaproście swoich najbliższych znajomych na wspólne gotowanie. Wspólnie ustalcie, jaką kuchnię lubicie lub chcielibyście spróbować, kupcie produkty, znajdźcie przepisy i do dzieła. Taka forma zabawy sprzyja rozmową, zabawie i naprawdę ciekawemu spędzeniu czasu. A, co najważniejsze pysznemu jedzeniu, które zrobicie wszyscy razem.
- Relaks w stylu SPA – ten pomysł idealnie sprawdzi się zarówno dla par, jak i grona bliskich przyjaciół. Kupcie maseczki, kremy i inne specyfiki i po prostu wskoczcie w szlafroki i oddajcie się błogiemu relaksowi i przyjemności.
- Nostalgiczny wieczór – wyciągnijcie z szafy stare albumy i wspólnie stwórzcie nowy, piękny album, który dodatkowo możecie udekorować według własnych upodobań. Taka forma spędzenia czasu pozwoli Wam nieco powspominać i bawić się wspólnie, aż do białego rana. PS:s. Nie zapomnijcie o pysznych przekąskach, które urozmaicą wieczór.
- Maraton filmowy – zaproście znajomych, ustalcie wspólnie listę filmów i do dzieła. My polecamy komedie, bo to sprawi, że śmiechu będzie co niemiara.
- Wieczór gier planszowych – idealny sposób, aby zapewnić sobie rozrywkę na całą noc. Możecie nawet przebrać się w stroje, jakbyście szli do kasyna i zrobić z takiego wieczoru istną imprezę tematyczną.
Na cokolwiek nie postawicie, czy będzie to wielki bal, impreza wyjazdowa, kameralne spotkanie ze znajomymi, pamiętajcie o jednym – uśmiechu. Nie rozpamiętujecie tego, co było kiepskie w danym roku. Postawcie na pozytywy i w radosnym nastroju przywitajcie nowy rok z nadzieją, że będzie najlepszym rokiem w Waszym życiu.
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background