50 lat mrożonek w Leżajsku

0


W tym roku przypada okrągły jubileusz 50 lat powstania zakładu w Leżajsku, gdzie nieprzerwanie od 1972 roku produkowane są z dużym powodzeniem znane i lubiane produkty mrożone na bazie warzyw i owoców. Kontynuatorem polskich tradycji w przetwórstwa owocowa -  warzywnego na ziemiach leżajskich jest dzisiaj firma HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. właściciel marki POLTINO.

Obecni i byli pracownicy firmy, dostawcy, plantatorzy oraz wielu zaproszonych gości świętowało ten wyjątkowy jubileusz połączony z lokalnym świętem - Dni Gminy Leżajsk (3-5 czerwca br.), które odbyło się na stadionie sportowym w Giedlarowej k. Leżajska. Wydarzenie miało sympatyczny charakter integracyjnego pikniku rodzinnego. Można było skosztować wyjątkowo smacznych regionalnych potraw i smakołyków, przygotowanych przez kilkanaście okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich. Nie zabrakło także degustacji produktów POLTINO (min. zupy, dania gotowe czy warzywa na patelnię). Podczas imprezy miała miejsce charytatywna zbiórka połączona z loterią „ 50 lat mrożonek w Leżajsku ”, której fundatorem nagród była marka POLTINO oraz Gmina Leżajsk.

Na scenie prezentowały się lokalne zespoły ziemi leżajskiej, a gwiazdą wieczoru była grupa GOLEC uOrkiestra, której żywiołowa muzyka dosłownie porwała publiczność. Pogoda i frekwencja dopisały wyśmienicie, a wieczór zakończył widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Z okazji jubileuszu Zarząd HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. składa obecnym i byłym pracownikom, rolnikom, dostawcom, lokalnym samorządom oraz partnerom handlowym  najlepsze życzenia i podziękowania.


Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background