Dobry Produkt 2015

0

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że produkt z grupy Dań gotowych POLTINO - „Gryczotto z kurczakiem“ został nagrodzony w kategorii Produkt Innowacyjny. To kolejne uznanie kreowania  nowych rozwiązań w kategorii produktów mrożonych dla leżajskiego producenta, firmy HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.

Certyfikaty Dobry Produkt, prestiżowe wyróżnienia przyznają redakcje magazynu Rynek Spożywczy, serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, we współpracy z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji oraz ekspertami branży. Celem wydarzenia jest popularyzacja i promocja najlepszych produktów spożywczych, wyróżniających się jakością, innowacyjnością, czy sposobem pakowania. Certyfikaty Dobry Produkt 2015 przyznane zostały w czterech kategoriach: Produkt Tradycyjny i Regionalny, Produkt Innowacyjny, Nowy Produkt, Produkt Wysokiej Jakości.

21 Certyfikatów Dobry Produkt, przyznawanych najlepszym, wyróżniającym się jakością i innowacyjnością produktom spożywczym, zostało wręczonych podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Największa debata sektora spożywczego i handlu, wydarzenie, w którym uczestniczą decydenci i kreatorzy branży – VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu, odbyła się w dniach 4-5 listopada br. w Warszawie.

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background