" WARZYWA NA PATELNIĘ " POLTINO WYRÓŻNIONE

"WARZYWA NA PATELNIĘ  POLTINO" zostały wyróżnione w konkursie „Złoty Paragon 2022 – Nagroda Kupców Polskich” w kategorii mrożonki. Nagrody po raz 12 przyznali czytelnicy magazynu „Hurt & Detal”. Uroczysta Gala odbyła się 26 maja 2022 roku w warszawskim Teatrze Kamienica.
0

Złota Siódemka Branży Spożywczej 2019

Mrożonki POLTINO znalazły się w gronie produktów pośród 7 wyróżnionych firm prestiżowego plebiscytu Złota Siódemka Branży Spożywczej 2019. Jest to dla nas zaszczyt i jednocześnie motywacja do dalszej wytężonej pracy, aby nasze produkty mogły cieszyć Państwa co dnia.


Zapraszamy do oglądania! 
0

„MIESZANKA WARZYWNA 7” POLTINO WYRÓŻNIONA

"Mieszanka Warzywna 7 POLTINO" została wyróżniona w konkursie „Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich” w kategorii mrożonki. Nagrody po raz 8 przyznali czytelnicy magazynu „Hurt & Detal”. Uroczysta Gala odbyła się 24 maja 2018 roku w warszawskim Teatrze Kamienica.
0

„BUKIER JARZYN” POLTINO WYRÓŻNIONY

"Bukiet jarzyn POLTINO" został wyróżniony w konkursie „Złoty Paragon 2017 – Nagroda Kupców Polskich” w kategorii mrożonki. Nagrody po raz 7 przyznali czytelnicy magazynu „Hurt & Detal”. Uroczysta Gala odbyła się 25 maja 2017 roku w warszawskim Teatrze Kamienica.

 
0

Papryka z kalafiorem - background Liście szpinaku - background