Mistrz Patelni w kilka minut

0
Stawiasz pierwsze kroki w kuchni i z gotowaniem nie radzisz sobie zbyt dobrze, a może jesteś wprawnym kuchmistrzem, jednak nie zawsze masz czas na czasochłonne przygotowanie posiłków? POLTINO ma dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki warzywom na patelnię POLTINO zarówno amator jak i kuchenny wirtuoz przygotuje smaczne pożywne danie w kilka minut.

Gdzie tkwi sekret? Warzywa na patelnię POLTINO, to  błyskawiczne warzywne danie do samodzielnego przyprawienia lub z dołączoną saszetką z przyprawami. Do przyrządzenia w kilka minut, potrzebujesz tylko patelni. W zależności od Twojego nastroju do wyboru masz następujące propozycje:

Warzywa na patelnię

Mieszanka warzyw takich jak ziemniaki obsmażane, brokuły, kukurydza, papryka, cebula, fasola szparagowa, marchew. Do samodzielnego przyprawienia. Znakomite jako samodzielne danie lub w duecie z mięsem.

Cena ok. 4 zł


Warzywa na patelnię z przyprawą paryską

Mieszanka sześciu warzyw takich jak: kalafiory, brokuły, fasola szparagowa, marchew mini, cebula, z dołączoną saszetką przypraw o paryskim charakterze.  

Cena ok. 4 zł


Warzywa na patelnię z przyprawą rzymską

Dziewięć składników takich jak fasola szparagowa, brokuły, kukurydza, papryka, pomidory, cebula; makaron gotowany, pieczarki, przyprawy ziołowe (w saszetce) tworzy kompozycję do szybkiego i łatwego przygotowania. Do tego rzymski smak.

Cena ok. 4 zł


Warzywa na patelnię z przyprawą staropolską

Kapusta biała, marchew, fasola szparagowa, cebula, kukurydza; ziemniaki obsmażane, przyprawy ziołowe (w saszetce) to propozycja na  wielki apetyt do tego staropolski smak gwarantuje prawdziwa ucztę dla podniebienia.

Cena ok. 4 zł

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background