Aktualności
Wynajem miejsc paletowych
Wynajem powierzchni magazynowych
Świadczymy usługi składowania w niskich temperaturach. Posiadamy również powierzchnie magazynowe suche.
Warunki negocjowane indywidualnie w zależności od okresu i wielkości przechowywanego towaru.
Informacja o możliwości wynajmu miejsc paletowych w komorach mroźnych, chłodniczych oraz magazynach suchych:
Oferujemy do wynajęcia 10000 miejsc paletowych w pięciu niezależnych komorach mroźnych i chłodniczych, po 2000 miejsc paletowych każda z komór.
Dodatkowo posiadamy magazyn suchy o pow. 2000 m2 z możliwością składowania palet i ich "piętrowania".
Obiekt zlokalizowany jest 50 km od Rzeszowa, ok. 80 km od granicy z Ukrainą i ok. 1 km od drogi wojewódzkiej.
Oprócz oferty przechowalniczej, istnieje możliwość świadczenia dodatkowych usług dla klientów np. konfekcjonowanie towaru w specjalnie przeznaczonym do tego celu dodatkowym pomieszczeniu.
Przechowujemy towary zgodnie z normą PN-A-07005 „ Warunki klimatyczne i okresy przechowywania obowiązujące dla I – szej grupy chłodni”. Dokonujemy rotacji towarów na zasadzie FIFO. Posiadamy najnowocześniejszą chłodniczą technologię.
Instalacja spełnia najnowocześniejsze wymogi dotyczące kontroli parametrów pracy instalacji i warunków przechowywania towarów. Posiadamy również pełną polisę OC na przechowywane towary.
Oferujemy możliwość przechowywania rezerw materiałowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Posiadamy również numer weterynaryjny.
Zakład jest miejscem uznanym przez Urząd Celny, jako magazyn składowania wraz z pełną obsługą transportową.
Zapraszam do współpracy oraz wizyty w naszym zakładzie.
Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:
e-mail: logistyka@hortino.com.pl, tel. +48 17 240 43 46,
e-mail: magdalena.cwikla@hortino.com.pl, tel. 607 770 868.
Komentarze 0