Kategorie

Gryczotto z kurczakiem 600g

Wspaniałe danie dla miłośników kaszy gryczanej. Zmieszana z mnóstwem warzyw kasza na długo zaspokoi Twój głód. Brokuły, papryka, pomidory i marchew to wszystko, czego Ci potrzeba do przyrządzenia zdrowego, zbilansowanego posiłku. Danie to przygotujesz w kilka minut na patelni lub w kuchence mikrofalowej - idealny pomysł na szybki lecz zdrowy obiad, kolację oraz posiłek w przerwie w pracy.

Danie w 8 minut !

Skład:

kasza gryczana, kurczak, brokuły, papryka, marchew, seler, pomidory, pieczarki, cebula, przyprawy w saszetce

Sposób przygotowania:

Sposób przygotowania na patelni: Otworzyć opakowanie i wyjąć saszetkę z przyprawami. Rozgrzać 2 łyżki oleju roślinnego, wsypać zawartość opakowania (bez rozmrażania). Dusić na wolnym ogniu pod przykryciem ok.8 minut mieszając od czasu do czasu. Pod koniec duszenia  wsypać przyprawy z saszetki i dokładnie wymieszać. Podawać na gorąco.
Sposób przygotowania w kuchence mikrofalowej: Otworzyć opakowanie i wyjąć saszetkę z przyprawami. Zawartość opakowania (bez rozmrażania) wsypać do żaroodpornego naczynia i dodać 2 łyżki oleju roślinnego. Podgrzewać pod przykryciem 6 minut (moc 700W), następnie zamieszać i podgrzewać dalsze 6 minut. Doprawić do smaku  przyprawą z saszetki dokładnie mieszając.
Białko Węglowodany przyswajalne Tłuszcz całkowity kcal/kj
5,9 g 14 g 1,0 g 92/387
Papryka - background Papryka z kalafiorem - background