Kategorie

Jesteśmy producentem mrożonych owoców Poltino. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne przez cały rok. Oferujemy smaczne i wyśmienite mrożonki owocowe powstałe na bazie specjalnie wyselekcjonowanych odmian, które dzięki procesowi mrożenia są naturalnym źródłem witamin, pektyn, mikroelementów i energii. Wysoka zawartość elementów odżywczych jakie zawierają owoce mrożone korzystnie wpływa na zdrowie i witalność uzupełniając organizm w wartościowe składniki.

Zapewniamy wysoką jakość oraz doskonały i wyjątkowy smak oferowanych produktów. Do wyboru czarne jagody, maliny, czarne porzeczki, wiśnie bez pestek oraz truskawki idealne do przygotowania deserów, ciast, potraw i koktajli. Można z nich tworzyć ulubione kombinacje i wymyślać nowe przepisy na pożywne i apetyczne posiłki oraz wypieki. W asortymencie także mieszanka kompotowa stanowiąca znakomitą bazę do przygotowania orzeźwiających i smacznych napojów.

Nasze produkty owocowe, wyróżniają się przede wszystkim procesem mrożenia, który następuje do kilku godzin po zebraniu. Dzięki temu zachowujemy wysokie wartości odżywcze w szczególności białko, które jest niezwykle ważnym składnikiem zdrowej diety.

Jak rozmrażać mrożonki owocowe?

Aby nie stracić cennych witamin mrożone owoce przeznaczone do gotowania bezpośrednio wkładamy do naczynia, w innych przypadkach należy wyjąć je przed spożyciem co najmniej na 1-2 godzin z zamrażarki.

Zachęcamy do przygotowywania dań, deserów, soków i ciast z owoców mrożonych Poltino. Gwarantujemy doskonały smak.