CZAS NA LETNIE, OWOCOWE ORZEŹWIENIE

0


Lato w pełni, upały też się pojawiają. Dlatego warto pomyśleć o tym jak się schłodzić i to w pyszny sposób. Jest na to rada. Wystarczy, że sięgnięcie po nasze nowe syropy i koncentraty owocowe. Wystarczy dodać wody i trochę kostek lodu i pyszne napoje, które Was schłodzą gotowe. A to nie wszystko, bo możecie je wykorzystać do wielu innych rzeczy.

Owocowy smak zatrzymany w syropie.
Na początek chcemy Wam nieco opowiedzieć o naszych syropach. W ofercie znajdziecie aż 4 smaki: pomarańcza, malina, jabłko z miętą oraz czarną porzeczkę. Wszystkie tak samo smaczne. Mają niezwykle intensywny owocowy smak, są bez dodatków barwników i mają naprawdę szerokie zastosowanie. Możecie je wykorzystać do deserów, herbat, drinków, lodów, piwa a nawet mięsa.

Skoncentrowany smak natury.
Drugą nowością są koncentraty. Tutaj mamy dla Was smak jabłkowy oraz aroniowy. W składzie nie ma nic poza jabłkami lub aroniami. To same owoce skoncentrowane w płynnej formie. Mają mocno owocowy smak. Cechuje je duża procentowa zawartość zagęszczonego soku owocowego, są pasteryzowane, nie zawierają konserwantów, ani sztucznych barwników. Jeśli chodzi o zastosowanie, to jest ono takie samo jak naszych syropów. Jednym słowem natura w płynnej formie.

Nasi przodkowie chcąc delektować się letnimi darami natury jesienną porą tworzyli przetwory, które przechowywali w spiżarniach. Dziś nie musicie tego robić, ponieważ cała spiżarnia Poltino jest do Waszej dyspozycji.
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background