WYPRAW IDEALNE PRZYJĘCIE KARNAWAŁOWE!

0


W karnawale, można nieco popuścić wodzy fantazji i przygotować naprawdę rewelacyjne przyjęcie da naszych przyjaciół. Nie ma tutaj w zasadzie żadnych reguł. Dominują różnego rodzaju imprezy, a niektórzy decydują się wybrać na specjalnie zorganizowane z tej okazji bale. Jednak, jeśli myślicie o zorganizowaniu u siebie w domu imprezy, to trafiliście we właściwe miejsce. Postaramy się podpowiedzieć Wam, jak zorganizować przyjęcie idealne, o którym długo jeszcze będzie się rozmawiało w gronie Waszych znajomych.

Najważniejszy jest motyw.
Moda na przebierane imprezy trwa w najlepsze. Warto więc ją wykorzystać i zorganizować przyjęcie z motywem przewodnim. W zeszłym roku królowały imprezy w stylu wielkiego Gatsbego. W tym roku natomiast na topie jest wszystko co związane z latami 80 lub 90. Dokładnie przestudiujcie co się wtedy nosiło i jakiej muzyki słuchało. Następnie przygotujcie zaproszenia i zaznaczcie w nich, że obowiązkowym elementem imprezy jest przebranie się w stylu lat, które wybierzecie na przewodni motyw. To naprawdę wielka frajda i każdy na takich spotkania bawi się przednio. Bo przecież, każdy z nas choć na kilka godzin w roku chciałby być kimś innym.

Menu lekkie i smaczne.
Kolejnym etapem jest przygotowanie odpowiedniego menu dla gości. Tutaj postawcie na lekkie i smaczne przekąski. Na takich imprezach, raczej nie siedzi się za stołem. Warto zorganizować coś na kształt szwedzkiego stołu. Przygotujcie więc np. kruche pierożki ze szpinakiem i serem, różnego rodzaju sałatki z wykorzystaniem zielonego groszku, bobu czy marchewki. Zadbajcie również o coś na ciepło. Mogą to być krokiety z pieczarkami lub jakieś mięso, jednak w formie, która nie będzie wymagała talerzyków. Nasz pomysł to np. kurczak w przyprawach smażony na patyczku grillowym. Standardowe chipsy zamieńcie na takie zrobione z kukurydzy. Sprawdzą się tak samo dobrze, a są o wiele lżejsze.

Gospodarz na medal.
Ostatni etap tyczy się już samej imprezy. Jako gospodarze spotkania, zadbajcie o komfort swoich goście. Miejcie oczy i uszy do około głowy. Pilnujcie, czy wszyscy mają co pić, zachęcajcie gości do spróbowania przygotowanych pyszności. Starajcie się porozmawiać z każdym, kto Was odwiedził. Jeśli pojawiają się jakieś konfliktowe sytuacje starajcie się je załagodzić. Dbajcie, żeby muzyka nie przestawała grać, a jeśli Wasi goście nie za bardzo chcą tańczyć bądźcie tymi, którzy zachęcą towarzystwo do wspólnej zabawy.

Na koniec pamiętajcie o jednej podstawowej zasadzie. Organizując przyjęcie, jesteście za nie odpowiedzialni. Przede wszystkim, to Wasi goście mają się świetnie bawić. Jeśli będziecie trzymać się tej zasady, to na pewno uda Wam się stworzyć imprezę idealną.

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background