Studenci, nie gęsi, swoje danie mają!

0

Powoli szykujesz się do powrotu na uczelnie? A może Twoje dziecko wraca na studia? Zastanawiasz się, co można przyrządzić, aby zjeść szybko, smacznie i zdrowo? Skosztuj Warzyw z kurczakiem i kaszą POLTINO. To wyjątkowe danie sprawi, że sezon letni na talerzu będzie trwał cały rok.

 

Dwudziestolatki! To ja i ty…

Po dniu spędzonym na uczelni przygotowujesz się do wieczornego wyjścia. Masz ochotę na coś pożywnego, co doda Ci energii do całonocnej zabawy? A może czeka Cię ciężki egzamin i spędzasz kolejną godzinę nad książkami? Marzysz o posiłku, który w kilka minut pomoże Ci zaspokoić głód i sprawi, abyś jutro zdał celująco? Sięgnij po Warzywa z kurczakiem i kaszą POLTINO. To łatwe w przygotowaniu danie zadowoli nawet najbardziej wybrednego studenta. W 8 minut zregeneruje Twoje siły, abyś mógł sprostać codziennym wyzwaniom.
 

Bez pomocy szefa kuchni

 

Dzięki mrożonkom POLTINO nie musisz rezygnować z letnich smaków. Warzywa z kaszą i kurczakiem POLTINO to brokuły, papryka, cebula, marchew, selery, pomidory – smaczne i zdrowe warzywa – oraz kasza gryczana, mięso kurczaka, pieczarki połączone w pełnowartościowy posiłek. Na jego przyrządzenie potrzebujesz tylko ośmiu minut. Tyle czasu z pewnością znajdziesz, aby cieszyć się zdrowym posiłkiem. I wcale nie musisz posiadać wybitnych zdolności kulinarnych, by go sobie przyrządzić.

Wystarczy wsypać na patelnię zawartość opakowania, dodać 2-3 łyżki oleju roślinnego i dusić na średnim ogniu pod przykryciem Dzięki świeżym warzywom wymieszanym z kaszą i kurczakiem zawsze poczujesz letni nastrój. Spróbuj też innych mrożonych dań POLTINO, aby lato w Twojej kuchni trwało cały rok.

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background