DODATKI DO IDEALNYCH JESIENNYCH NAPARÓW

0


Jesień dla wielu z nas to ciężki okres. Przejście między latem a zimą często sprawia, że jesteśmy nieco bardziej rozdrażnieni i mamy mniej energii. Lubi wtedy nieco więcej pospać, a i nasze gusta co do napojów, które wybieramy się zmieniają. Zaczynają królować ciepłe wersje, zamiast tych zimnych i mocno orzeźwiających. Jednak pytanie jakich produktów warto używać w tym okresie, aby dodać sobie nieco więcej pozytywnych myśli? Już śpieszymy z odpowiedziami.

Korzenne rządzi.
Pierwszą podstawową grupą produktów po które warto sięgnąć są wszelkiego rodzaju korzenne przyprawy. Mówimy tutaj o kardamonie, goździkach, anyżu czy cynamonie. Sprawdzą się one idealnie do przygotowania pysznych herbat czy naparów na bazie imbiru i cytryny. Dodanie ich do naszych ciepłych napojów sprawi, że nie tylko poprawi się nam humor, ale też w całym domu będzie roznosił się wspaniały aromat, który przyjemnie nas otuli w nieco bardziej ponure dni.

Moc owoców.
Kolejną grupą produktów na które warto zwrócić uwagę są owocowe syropy. Tutaj idealnie sprawdzą się syropy malinowe, z czarnej porzeczki czy też z jabłek. Wszystkie znajdziecie oczywiście w naszej ofercie. Możecie je dodawać do kawy, herbaty, a nawet przygotować sobie po prostu sam syrop z ciepłą wodą i na przykład cynamonem. Zwłaszcza koncentrat jabłkowy świetnie się tutaj sprawdzi.

Jesienne must have.
W okresie jesiennym dbajcie o to, żeby w Waszych domach nie zabrakło imbiru i cytryny. Te dwa produkty nie tylko świetnie smakują w połączeniu z ciepłymi napojami, ale dodatkowo pomagają budować nasza odporność w czasie kiedy jesteśmy bardziej narażeni na wszelkiego rodzaju choroby.

Na koniec pamiętajcie, żeby pić to co sprawia Wam przyjemność i rozkoszować się swoimi ulubionymi, jesiennymi aromatami i smakami.  
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background