DOMOWY SYLWESTER IDEALNY

0


Nie każdego z nas stać na wyjście sylwestrowe. Dlatego znaczna część z nas spotyka się w domach i świętuje w gronie najbliższych i przyjaciół. Szczerze to niekiedy są tą najlepsze imprezy w naszym życiu. Jednak przed zaproszeniem gości warto przemyśleć kilka kwestii, żeby ten sylwester był naprawdę udany. Dzisiaj podpowiemy Wam nieco na co zwrócić uwagę.

Zaplanuj wydarzenie.
Na początek usiądź wygodnie w fotelu i zastanów się ile masz miejsca w domu i ile osób faktycznie możesz do siebie zaprosić. Następnie stwórz listę gości i wyślij do nich zaproszenia.

Policz się na starcie.
Przemyśl przede wszystkim budżet jaki chcesz poświęcić na tą imprezę. Jeśli chcesz możesz również zaproponować żeby sylwester był składkowy. Nie koniecznie musi być to w formie finansowej. Możesz również ustalić ze swoimi gośćmi, że każdy coś przyniesie i w ten sposób ty nieco zaoszczędzisz.

Pomyśl o motywie przewodnim.
Najlepsza zabawa często opiera się na przebraniach. Zastanów się nad tym i może zaproponuj jakiś motyw przewodni imprezy. Może to być impreza maskowa lub oparta na aktualnych trendach modowych np. wszyscy maja mieć na sobie coś złotego. Możliwości jest wiele więc puść tutaj nieco wodzę fantazji.

Rozplanuj menu i playlistę.
Dokładnie zaplanuj menu i rozplanuj je tak żeby nie musieć siedzieć większość dnia w sylwestra w kuchni. Pomyśl o gotowych przekąskach, które możesz kupić. Zastanów się też nad muzyką i przygotuj odpowiednią playlistę. Najlepiej sprawdzą się aktualne hity i takie które pamiętacie z młodości, to zawsze wywoła odrobinę nostalgii i wspomnień.

Na koniec najważniejsze. Przede wszystkim postaraj się bawić dobrze. Nie bądź rozdygotanym gospodarzem który trzęsie się nad wszystkim. Wrzuć na luz i daj się ponieść nowo rocznemu szaleństwu.
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background