IDEALNE WALENTYNKI

0


Walentynki, to takie święto, które sprawia, że chcemy głośno powiedzieć, kocham Cię. Pokazać jak bardzo nam na kimś zależy. Jednak pamiętajcie, że walentynkowe prezenty należą się nie tylko tej jedynej lub jedynemu. Warto też obdarować jakimś drobnym prezentem osoby, które uważamy za bliskie. Mowa tutaj o przyjaciołach, rodzinie czy nawet naszych współpracownikach. Niech tez wiedzą, że darzymy ich sympatią. Jednak my dzisiaj chcemy skupić się na naszych drugich połówkach. Co zrobić, aby te walentynki były idealne? Pomysłów mamy kilka i chętnie się nimi z Wami podzielimy.

Wyjątkowy nastrój od rana.
Przede wszystkim zadbajcie, żeby Wasza walentynka czuła się wyjątkowo już od samego rana. Dlatego zaraz po przebudzeniu przygotujcie jej pyszne śniadanie. Możecie np. zrobić omlet ze szpinakiem. Jego użycie sprawi, że obydwoje wejdziecie w ten dzień pełni energii, a dodatkowo zadziała na Wasze zmysły, dzięki zawartym w sobie witaminom i mikroelementom. Podając śniadanie, zadbajcie o to, żeby na tacy znalazła się np. czerwona róża. Będzie to miły akcent, na początek walentynkowych niespodzianek.

Działaj cały dzień.
Najlepszym pomysłem na ten dzień byłoby wykorzystanie wolnego w pracy. Mielibyście wtedy czas, żeby przygotować się na wieczorne świętowanie. Jeśli to możliwe spróbujcie to zrobić. Czas, który zyskacie wykorzystajcie na sprzątnięcie domu i zbudowanie w nim iście romantycznej atmosfery. Do tego celu nie potrzeba wiele. Wystarczy trochę świeczek i czerwony papier. Wytnijcie z niego serduszka, które następnie rozłóżcie na nakrytym do kolacji stole. Z płatków róż usypcie drogę, która będzie prowadziła do stołu. Aranżacja wnętrza gotowa. Czas pogotować.

Na kolację proponujemy przygotować łososia z dodatkiem warzyw na patelnię. Będzie to lekki posiłek, który nasyci, ale nie spowoduje uczucia ciężkości. Na deser podajcie bezę z wiśniami. Przepis znajdziecie na naszej stronie internetowej. Swoją walentynkę powitajcie w drzwiach z kieliszkiem szampana, w którym pływać będą truskawki. Wykorzystajcie nasze, mrożone, bo są pyszne i pochodzą z naszych Polskich upraw. Dodatkowo zadziałają jak kostki lodu, które schłodzą szampana.

Teraz czas na kolację. Włączcie nastrojową muzykę i usiądźcie wspólnie do stołu. Zadbajcie o miłe tematy. Pod żadnym pozorem nie rozmawiajcie o problemach, czy pracy. Pod koniec posiłku podaruj swojej ukochanej prezent. Nie musi to być cos drogiego. Mogą to być czekoladki, śmieszny kubek lub coś, co sprawi, że się uśmiechnie. Dalej spędźcie wieczór na tym, co lubicie. My już tutaj nic nie podpowiemy, bo sami wiecie, co będzie dla Was najlepsze.

To właśnie nasz pomysł na idealne walentynki. A jak będą wyglądać Wasze?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background