PASTY ŚNIADANIE – CZYLI JAK JEŚĆ SMACZNIE I ZDROWO

0


Czasami zdarza się, że nasi najmłodsi domownicy nie chcą jeść warzyw. Zresztą my sami też mamy czasem niechęć do tego aby zjęść do obiadu porcję warzyw. Jak więc sprawić, że będą się one pojawiać na naszych stołach i przy okazji będą cieszyć nas swoim smakiem? Odpowiedzią na to pytanie mogą być pasty śniadaniowe.

Ten prosty dodatek do chleba na śniadanie, może rozwiązać naszą i naszych pociech niechęć do warzyw. Nie są trudne w przygotowaniu, nie zajmują nawet wiele czasu, a mogą smakować wybornie. Wystarczy na przykład zblendować groszek z odrobiną oleju i przypraw i już pyszne pasta gotowe. Jeśli wolicie takie na bazie twarożku, to wrzućcie go do blendera dodajcie marchewkę i trochę miodu i gotowe.

Dzieci, jak dostaną takie kanapki nawet nie będą wiedziały, że jedzą warzywa. Brokuł nagle stanie się ich codziennością, a nawet nie będą wiedziały, że go jedzą. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. W Intenrecie oraz na naszej stronie znajdziecie sporo pomysłów na takie pasty. Można je przygotować na bazie bobu, szpinaku czy też marchewki. Jeśli wolicie coś na słodko, to po prostu włączcie do ich przygotowania owoce. Możliwości jest naprawdę mnóstwo i tylko Wy wiecie, które będą dla Was najlepsze.
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background