PODARUJ ZDROWIE NA WALENTYNKI

0


Walentynki już na stałe zapisały się w naszej świadomości. W ten wyjątkowy dzień w roku chcemy naszej ukochanej/mu sprawić odrobinę przyjemności i pokazać, jak wiele dla nas znaczy. Najczęściej wyrażamy nasze uczucia za pomocą bombonierek lub kwiatów. Jednak my mamy dla Was pomysł na walentynki pełne miłości i zdrowia.

Na start poruszajmy się trochę
Jako początek dnia pełnego miłości, proponujemy wybrać się wspólnie do SPA. Jednak nie tylko na masaże, ale również po odrobinę ruchu. Znajdźcie takie, które posiada basen i weźcie razem udział np. w zajęciach wodnego aerobiku. Ruch sprawi, że pozytywnie się naładujecie. Następnie skorzystajcie z regenerujących masaży, które wprawią Was w dobry nastrój i rozluźnią.

Wieczorne smakołyki
Po powrocie do domu zaskoczcie swoich ukochanych własnoręcznie przygotowanym posiłkiem. Nakryjcie odświętnie stół dekorując go świecami i płatkami ulubionych kwiatów Waszej ukochanej. Do jedzenia podajcie lekkie dania. Na przystawkę np. sałatkę z dodatkiem brokułów czy zielonego groszku. Drugiego danie może być skomponowane na bazie ryżu z dodatkiem pysznych warzyw na patelnie i kurczaka. Doda Wam ono energii, a dodatkowo rozgrzeje organizm. Na deser podajcie zrobiony z użyciem naszych malin deser Panna Cotta. Tak rozpoczęty wieczór na pewno będzie miły dla Was obojga.

Czas na lenistwo.
Dzień zakończcie przytuleni do siebie na kanapie oglądając ulubiony film lub przeglądając album ze zdjęciami. Wspomnienia miło Was nastroją.
To oczywiście jedynie nasza propozycja, którą Wam polecamy. Jednak niezależnie od tego, co zaplanujecie, pamiętajcie o jednym – Miłość warto wyznawać nie tylko od święta. Dlatego jeśli się postaracie, to walentynki możecie mieć każdego dnia.
 
 

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.
Brokuły - background Pomidory z bazylią - background Pomidor - background