Kategorie

Mieszanki warzywne Poltino skomponowane zostały z myślą o wygodzie konsumentów. Skomponowane z naturalnych składników pochodzących z najczystszych regionów południowo – wschodniej Polski, gwarantują niesamowity smak oraz dostarczają mnóstwo cennych składników potrzebnych do prawidłowej pracy organizmu. Oferujemy mrożone mieszanki warzywne stanowiące doskonałą alternatywę dla świeżych warzyw. Wzbogacone w wartości odżywcze oraz bogate źródło witamin i minerałów sprawdzą się w przyrządzeniu pysznego obiadu lub lekkostrawnej smacznej kolacji. Dodatkowo są proste w przygotowaniu i gotowe do spożycia w zaledwie kilka minut. Doskonale smakują same w sobie oraz stanowią niezastąpione źródło inspiracji wielu dań.
 

Wyjątkowe Mieszanki Warzywne

W naszej ofercie znajdziecie: mieszanka chińska, sałatka jarzynowa i meksykańska, paprykarz, włoszczyzna, bukiet kwiatowy, bukiet jarzyn, mieszanka warzywna „7” oraz marchew z groszkiem. Z oferowanych wyrobów można skomponować dobre przepisy kulinarne, które posmakują całej rodzinie, a także sprawdzą się na ważnych przyjęciach. Jako producent dbamy o to, aby mrożonki warzywne Poltino spełniły najbardziej wyrafinowane gusta konsumentów, dlatego na bieżąco udoskonalamy asortyment wprowadzając do oferty nowe produkty.

Mrożonki warzywne to niezastąpione źródło inspiracji w Twojej kuchni.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, w ofercie posiadamy również mrożone owoce, warzywa na patelnię, zupy, gotowe dania oraz koncentraty i soki owocowe.

Brokuły - background