Kategorie

Oferujemy smaczne i wyśmienite mrożone owoce Poltino. Powstałe na bazie wyselekcjonowanych odmian, które są naturalnym źródłem cennych witamin, pektyn, mikroelementów i energii. Wysoka zawartość elementów odżywczych, jakie zawierają, korzystnie wpływa na zdrowie i witalność. Wybierając owoce mrożone, uzupełniasz organizm w wartościowe składniki, które dostarczane są w naturalny sposób. Świeże owoce, dostępne są jedynie w sezonie. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne dla naszych klientów przez cały rok. Zamrożone owoce zachowują wszystkie swoje wartości odżywcze przez bardzo długi czas.

Zapewniamy wysoką jakość oraz doskonały i wyjątkowy smak oferowanych produktów mrożonych. Do wyboru czarne jagody, maliny, czarne porzeczki, wiśnie bez pestek oraz truskawki idealne do przygotowania deserów, ciast, potraw i koktajli. Wykorzystując mrożonki z owoców można ulubione kombinacje i wymyślać nowe przepisy na pożywne i apetyczne posiłki oraz wypieki. W naszym asortymencie znajduje się także mieszanka kompotowa stanowiąca znakomitą bazę do przygotowania orzeźwiających i smacznych napojów.

Nasze produkty owocowe, wyróżniają się przede wszystkim procesem mrożenia, który następuje do kilku godzin po zebraniu. Dzięki temu zachowujemy wysokie wartości odżywcze w szczególności białko, które jest niezwykle ważnym składnikiem zdrowej diety oraz inne witaminy, których ilość nie ulega zmianie poprzez mrożenie. Świeże i dojrzałe owoce posiadają w sobie naturalny cukier. Owoce wbrew pozorom nie tracą swoich cennych składników odżywczych w procesie mrożenia. Wręcz przeciwnie, warto je przechowywać w ten sposób w okresie jesienno-zimowym, aby wzmocnić swoją odporność.

Jak rozmrażać owoce, aby zachowały cenne witaminy?

Aby nie stracić cennych witamin, owoce mrożone przeznaczone do gotowania bezpośrednio wkładamy do naczynia. Mrożone owoce, które chcemy wykorzystać w inny sposób, należy usunąć je przed spożyciem co najmniej na 1-2 godzin z zamrażarki.

Zachęcamy do przygotowywania dań, deserów, soków i ciast z naszych produktów. Wybierając owoce mrożone Poltino, zyskujesz gwarancję najlepszego smaku!

Brokuły - background