Kategorie

MROŻONE OWOCE

wyśmienite przez cały rok! 

Oferujemy smaczne i wyśmienite mrożone owoce Poltino. Powstałe na bazie wyselekcjonowanych odmian, które są naturalnym źródłem cennych witamin, pektyn, mikroelementów i energii. Wysoka zawartość elementów odżywczych, jakie zawierają, korzystnie wpływa na zdrowie i witalność. Wybierając owoce mrożone, uzupełniasz organizm w bardzo ważne i wartościowe składniki, które dostarczane są w naturalny sposób. Świeże owoce, dostępne są jedynie w sezonie. Jako polski producent mrożonej żywności dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne dla naszych klientów przez cały rok. Zamrożone owoce zachowują wszystkie swoje wartości odżywcze przez bardzo długi czas. Możesz w ten sposób w okresie zimowym wprowadzić świeży powiew lata do swojego menu, a w upalne dni cieszyć się zdrowym i smacznym orzeźwieniem w postaci lodów, sorbetów czy zimnych koktajli owocowych.

 

Pyszne i wartościowe owoce mrożone

 

Zapewniamy wysoką jakość oraz doskonały i wyjątkowy smak oferowanych produktów mrożonych. W kategorii “owoce” proponujemy do wyboru mrożone czarne jagody, maliny, czarne porzeczki, wiśnie bez pestek oraz truskawki idealne do przygotowania deserów, ciast, potraw i koktajli. Wykorzystując mrożonki z owoców, można tworzyć swoje ulubione kombinacje i wymyślać nowe przepisy na pożywne i apetyczne posiłki oraz wypieki. W naszym asortymencie znajduje się także mieszanka kompotowa stanowiąca znakomitą bazę do przygotowania orzeźwiających i smacznych napojów. Dlaczego warto kupić owoce mrożone? Mrożone owoce dają wiele możliwości ich wykorzystania. Same są świetną i orzeźwiającą przekąską, jednak z owoców mrożonych można przyrządzić również sycące smoothie, pyszne ciasta, ciasteczka, lody, desery. Owoce mrożone wykorzystać można również do drinków, lemoniady, a nawet jako dodatek do dań wytrawnych!

 

Nasze produkty owocowe, wyróżniają się przede wszystkim procesem mrożenia, który następuje do kilku godzin po zebraniu. Dzięki temu zachowujemy wysokie wartości odżywcze w szczególności białko, które jest niezwykle ważnym składnikiem zdrowej diety oraz witaminy, których ilość nie ulega zmianie poprzez mrożenie. Świeże i dojrzałe owoce posiadają w sobie naturalny cukier. Owoce wbrew pozorom nie tracą swoich cennych składników odżywczych w procesie mrożenia ani podczas przechowywania. Wręcz przeciwnie, dzięki temu możemy korzystać z ich dobroczynnych właściwości również poza sezonem i wzmocnić swoją odporność w okresie jesienno-zimowym.

 

Dlaczego warto kupić owoce mrożone? 

Mrożone owoce to doskonałe rozwiązanie, ponieważ, w przeciwieństwie do sezonowych owoców, są dostępne w sklepach przez cały rok. Mrożone owoce dają wiele możliwości ich wykorzystania. Same są świetną i orzeźwiającą przekąską, jednak z owoców mrożonych można przyrządzić również sycące smoothie, pyszne ciasta, ciasteczka, lody, desery. Owoce mrożone wykorzystać można również do drinków, lemoniady, a nawet jako dodatek do dań wytrawnych! Zobacz naszego bloga i stronę z przepisami, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji na same pyszności!

 

Jak rozmrażać owoce, aby zachowały cenne witaminy? 

 

Aby owoce nie straciły cennych witamin, mrożonki przeznaczone do gotowania wkładamy bezpośrednio do naczynia, bez uprzedniego rozmrażania. Mrożone owoce, które chcemy wykorzystać w inny sposób, należy wyjąć z zamrażarki co najmniej na 1-2 godziny przed spożyciem. Zachęcamy do przygotowywania dań, deserów, soków i ciast z naszych produktów. Wybierając mrożone owoce i warzywa Poltino, zyskujesz gwarancję najlepszego smaku!

Brokuły - background