Kategorie

Oferujemy smaczne i wyśmienite mrożone owoce Poltino powstałe na bazie wyselekcjonowanych odmian, które są naturalnym źródłem witamin, pektyn, mikroelementów i energii. Wysoka zawartość elementów odżywczych jakie zawierają korzystnie wpływa na zdrowie i witalność uzupełniając organizm w wartościowe składniki. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne przez cały rok.

Zapewniamy wysoką jakość oraz doskonały i wyjątkowy smak oferowanych produktów. Do wyboru czarne jagody, maliny, czarne porzeczki, wiśnie bez pestek oraz truskawki idealne do przygotowania deserów, ciast, potraw i koktajli. Można z nich tworzyć ulubione kombinacje i wymyślać nowe przepisy na pożywne i apetyczne posiłki oraz wypieki. W asortymencie także mieszanka kompotowa stanowiąca znakomitą bazę do przygotowania orzeźwiających i smacznych napojów.

Nasze produkty owocowe, wyróżniają się przede wszystkim procesem mrożenia, który następuje do kilku godzin po zebraniu. Dzięki temu zachowujemy wysokie wartości odżywcze w szczególności białko, które jest niezwykle ważnym składnikiem zdrowej diety.

Jak rozmrażać?

Aby nie stracić cennych witamin owoce mrożone przeznaczone do gotowania bezpośrednio wkładamy do naczynia, w innych przypadkach należy wyjąć je przed spożyciem co najmniej na 1-2 godzin z zamrażarki.

Zachęcamy do przygotowywania dań, deserów, soków i ciast z naszych produktów. Gwarantujemy doskonały smak.