Kategorie

Oferujemy smaczne i wyśmienite mrożone owoce Poltino powstałe na bazie wyselekcjonowanych odmian, które są naturalnym źródłem witamin, pektyn, mikroelementów i energii. Wysoka zawartość elementów odżywczych jakie zawierają korzystnie wpływa na zdrowie i witalność uzupełniając organizm w wartościowe składniki. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne przez cały rok.

Zapewniamy wysoką jakość oraz doskonały i wyjątkowy smak oferowanych produktów mrożonych. Do wyboru czarne jagody, maliny, czarne porzeczki, wiśnie bez pestek oraz truskawki idealne do przygotowania deserów, ciast, potraw i koktajli. Wykorzystując mrożonki z owoców można ulubione kombinacje i wymyślać nowe przepisy na pożywne i apetyczne posiłki oraz wypieki. W naszym asortymencie znajduje się także mieszanka kompotowa stanowiąca znakomitą bazę do przygotowania orzeźwiających i smacznych napojów.

Nasze produkty owocowe, wyróżniają się przede wszystkim procesem mrożenia, który następuje do kilku godzin po zebraniu. Dzięki temu zachowujemy wysokie wartości odżywcze w szczególności białko, które jest niezwykle ważnym składnikiem zdrowej diety oraz inne witaminy, których ilość nie ulega zmianie poprzez mrożenie. Owoce wbrew pozorom nie tracą swoich cennych składników odżywczych w procesie mrożenia. Wręcz przeciwnie, warto je przechowywać w ten sposób w okresie jesienno-zimowym aby wzmocnić swoją odporność.

Jak rozmrażać?

Aby nie stracić cennych witamin owoce mrożone przeznaczone do gotowania bezpośrednio wkładamy do naczynia, w innych przypadkach należy wyjąć je przed spożyciem co najmniej na 1-2 godzin z zamrażarki.

Zachęcamy do przygotowywania dań, deserów, soków i ciast z naszych produktów. Gwarantujemy doskonały smak.

Brokuły - background