O nas

Jesteśmy jedną z największych firm przetwórstwa owocowo – warzywnego w Polsce, właścicielem marki POLTINO.

Truskawka - background Kontynuujemy tradycje przetwórcze od roku 1973, a od 2000 r. funkcjonujemy na rynku jako samodzielny podmiot pod nazwą HORTINO ZPOW Leżajsk Spółka z o.o. Działalność naszej Spółki opiera się w 100% na polskim kapitale.
Marchewki - background Pieczarki - background
Duże możliwości produkcyjne i ponad 90 000 ton warzyw i owoców przetwarzanych rocznie przekłada się na szeroką ofertę produktową, którą stanowią:
- mrożonki – owoce, warzywa, mieszanki, zupy, dania gotowe
- zagęszczone soki owocowe - koncentraty
- produkty dla przemysłu cukierniczo – piekarniczego


Surowce wykorzystywane do wytwarzania naszych produktów  pochodzą z przyjaznych naturze terenów południowo – wschodniej Polski. Poprzez odpowiedni dobór odmian, właściwą technologię produkcji i oryginalne receptury nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i doskonałymi walorami smakowymi. Kontrola jakości na każdym etapie produkcji, doświadczenie i ogromny potencjał oraz szeroka oferta produktowa leżą u podstaw sukcesu naszej firmy, której ogólnoświatowy zasięg ciągle rośnie.
Groszek Zielony - background Maliny - background
Przetwarzanie groszku zielonego

Doświadczenie

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w produkcji i zarządzaniu produktami Private Label. Od samego początku działalności tj. 2000 r. zajmujemy się produkcją tego typu wyrobów. W odróżnieniu od wielu innych zakładów przetwórczych, bardzo duże możliwości produkcji owoców i warzyw umożliwiają spółce produkcję i dostawę produktów dla największych sieci handlowych wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.
Świadczymy także usługi składowania w niskich temperaturach, ponadto posiadamy również powierzchnie magazynowe suche.

Obecność na międzynarodowych rynkach

Wysoka jakość produktów została doceniona przez klientów i konsumentów nie tylko z Polski, ale także z wielu innych krajów.

około 50% sprzedaży to EXPORT!

Nasze produkty trafiają m.in. do: Azerbejdżanu, Belgii, Czech, Estonii, Holandii, Irlandii, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii, Węgier.
 
Brokuły - background Pomidory - background Brukselki - background

Zainteresowany szerszą
współpracą?

Pomidory z bazylią - background